Hakkımda

ANTALYA'NIN KUMLUCA şehrinde yerleşik olan Diyetisyen Burcu Erdoğan İnce profesyonel bir Diyetisyen olarak beslenme terapisi ve diyet eğitimi konularında uzmandır. 

WhatsApp Image 2020-10-29 at 17.04.37-1.jpeg

Benim Hikayem

Kilo vermek veya kilosunu kontrol altında tutmak isteyen, kronik hastalıklarla veya başka sıkıntılarla baş eden hastalarla sağlam bir bağ kurmaya çalışır. Diyetisyen Burcu Erdoğan İnce, kendisine danışanların yaşam kalitesini yükseltmek için buradadır. Daha fazla bilgi almak için iletişime geçin ve daha sağlıklı bir yaşama adım atın. 

 

Erdoğan Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi profesyonel bir Diyetisyen olarak, sağlık, beslenme ve mutluluk konularına tutkuyla bağlıdır. Yıllar boyunca işleri büyüdü ama önem verdiği nokta hep aynı kaldı: insanların kilo vermelerine, yiyecek hassasiyetlerini belirlemelerine ve sunduğu özel diyet planları ve danışmanlık hizmeti ile beslenmelerini iyileştirmelerine yardımcı olmak.

 

Erdoğan Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi, Antalya kumluca şehrinde bulunuyor ve geniş bir danışan kitlesine hizmet veriyor. Kendisinin sunduğu sağlık hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve beslenme danışmanlığı için randevu almak için lütfen iletişime geçin.