top of page

Gizlilik Sözleşmesi

Diyetisyen Burcu Erdoğan İnce’nin web sitesine hoş geldiniz. Bu web sitesinde Diyetisyen Burcu Erdoğan İnce yazıları ve iletişim bilgileri bulunmaktadır. Bu web sitesi; diyetisyenler ve danışanları buluşturarak, diyetisyenlerin danışanlarını takip etmelerini kolaylaştırmak ve sürekli bir iletişim halinde olmalarını amaçlamaktadır. Bu web sitesine giren kullanıcılarımızın (bundan sonra “kullanıcı” olarak adlandırılacaktır) bilgi güvenliği bizim için çok önemlidir. Hizmetlerimizi sunarken kullanıcılarımızın gizliliğini korumak için aşağıdaki gizlilik koşullarını oluşturduk.

Diyetisyen Burcu Erdoğan İnce kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerini (isim, yaş, e-posta, telefon, şehir, adres vb.) talep etmektedir. Kullanıcı bilgi ve verilerini hangi platformdan alırsa alsın Kullanıcının onayı olmadan hiçbir reklam veya ticari amaç için paylaşmamaktadır. Server ve bilgisayarlardan toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen iletilere yönelik müşteri sınıflandırma çalışmalarında kendi bünyemizde kullanılabilmektedir.

Bu web sitesi ve yer alan bilgiler, hiçbir hastalık veya sağlık durumunun teşhis veya tedavisini sağlamamaktadır. Web sitesi kullanımı sırasında paylaşılan içeriğin hukuki ve cezai sorumluluğu söz konusu kullanıcıya aittir. Kullanıcılar, sağladıkları bilgilerin kendilerine ait olduğunu ve başkasına ait telif haklarını ihlal etmediklerini taahhüt ederler.

Kullanıcı bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Kullanıcıların sisteme girdiği tüm bilgiler sadece Kullanıcının talebi ile değiştirilebilir.

Gizlilik ve diğer konular için bize dyt.burcu.erdogan.ince07@gmail.com e-mail adresimizden ulaşabilirsiniz. Size hem yukarıda ki gizlilik konularında hem de sağlıklı bir bedene kavuşmanız yolunda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

bottom of page