top of page

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Madde 1 – Taraflar

1.1- Satıcı:

Unvanı: Erdoğan Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi

Adresi: Narenciye Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı Abdullah Dalgınç Apartmanı No:2 Kat:1 (Magic Life Mobilya Üstü) – Antalya/Kumluca/Merkez

Telefon: 0 (538) 429 01 84

E-mail: dyt.burcu.erdogan.ince07@gmail.com

1.2- Alıcı:

Adı:

Soyadı:

Unvanı:

Telefon:

E-mail:

Madde 2 – Sözleşmenin Konusu:

2.1 İşbu sözleşme konusu, sözleşmenin 3. maddesinde özellikleri ve satış fiyatı belirtilen hizmet ile ilgili olarak tarafların hak ve yükümlülüklerinin tespitidir. İşbu sözleşme Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğe uygun olarak düzenlenmiştir.

Madde 3 – Hizmet Bilgileri:

3.1 Sözleşme kapsamında verilecek olan hizmet, satıcının sahip olduğu www.burcuerdoganince.com, online diyet, online randevu, yüz yüze randevu internet siteleri üzerinden alıcının kendisi ile ilgili bilgileri ve diyet konusundaki hedeflerini girmesinden sonra söz konusu bilgilere uygun olarak sitenin diyetisyen danışmanları rehberliğinde oluşturan sistem üzerinden diyet önerileri ve diyet programları sunulması ve hizmet süresince sitede yer almakta olan profil sayfaları sayesinde kendi beslenme ve diyet programlarını takip etmelerinin sağlanmasından ibarettir. Söz konusu diyet programları, yaş, kilo, ağırlık ve mevcut aktivite ve özel sağlık durumları dikkate alınarak bu özelliklere sahip kişiler için diyetisyen tarafından hazırlanmaktadır. Diyet programları hizmetinin 8 seçeneği mevcut olup, ALICI “Online Diyet 1 Tanışma Paket” ile 1 hafta boyunca uygulayabileceği kişiye özel beslenme programı, sağlık durumu değerlendirme, değişim listeleri, “Online Diyet 2 Haftalık Paket” ile 2 haftalık uygulayabileceği 1 seans, kişiye özel beslenme programı, sağlık durumu değerlendirme, değişim listeleri “Online Diyet Bronz Paket(Aylık)” ile 4 haftalık uygulayabileceği 1 seans, kişiye özel beslenme programı, sağlık durumu değerlendirme, 4 Hafta bitiminde kontrol, değişim listeleri “Online Diyet Paket Kilo Vermek İstiyorum(Aylık)” ile 4 haftalık uygulayabileceği 1 seans, kişiye özel beslenme programı, sağlık durumu değerlendirme, 4 Hafta bitiminde kontrol, değişim listeleri, “Online Diyet Paket Kilo Almak İstiyorum(Aylık)ile 4 haftalık uygulayabileceği 1 seans, kişiye özel beslenme programı, sağlık durumu değerlendirme, 4 Hafta bitiminde kontrol, değişim listeleri, “Online Diyet Paket Egzersiz Yapıyorum(Aylık)ile 4 haftalık uygulayabileceği 1 seans, kişiye özel beslenme programı, sağlık durumu değerlendirme, 4 Hafta bitiminde kontrol, değişim listeleri, “Online Diyet Paket Bebek Bekliyorum(Aylık)ile 4 haftalık uygulayabileceği 1 seans, kişiye özel beslenme programı, sağlık durumu değerlendirme, 4 Hafta bitiminde kontrol, değişim listeleri, “Online Diyet Paket Emziriyorum(Aylık)ile 4 haftalık uygulayabileceği 1 seans, kişiye özel beslenme programı, sağlık durumu değerlendirme, 4 Hafta bitiminde kontrol, değişim listeleri,7 gün boyunca whatapps detaylı bilgi verme ile yapılacaktır bu hazırlanmasını talep edebilir. Tüm bu hizmetler, internet sitesi üzerinden sağlanır ve sunulur.

3.2 Sözleşme konusu hizmetler “Online Diyet 1 Tanışma Paket” programında 150,00 TL “Online Diyet 2 Haftalık Paket” diyet programında 300,00 TL “Online Diyet Bronz Paket(Aylık) ” programında 600,00 TL “Online Diyet Paket “Online Diyet Paket Kilo Vermek İstiyorum(Aylık)” programında 600,00 TL Kilo Vermek İstiyorum(Aylık)” programında 600,00 TL “Online Diyet Paket Egzersiz Yapıyorum(Aylık)” programında 600,00 TL “Online Diyet Paket Bebek Bekliyorum(Aylık)” programında 600,00 TL ve “Online Diyet Paket Emziriyorum(Aylık)” programında 600,00 TL'dir. ALICI tarafından talep girildikten sonra, ücretin bedeli Kredi Kartı (Mastercard,Visa, vs) üzerinden ödenebilir. Siparişin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an olup, Kredi Kartı ile yapılan ödemelerde aracı firmanın siparişi onaylaması ile başlar.

3.3 Online mağaza hizmetinin 3 seçeneği mevcut olup, ALICI "Burcu Erdoğan İnce Organik Goji Berry Sirkesi 500 Gr" ile BURCU ERDOĞAN İNCE ORGANİK GOJİ BERRY SİRKE ÜRÜNDÜR "NATÜRLİCHE SÜS SOFT Naturlıche Süs Soft Form Türk Kahvesi 250 Gr" ile FORM, L CARNITINE, VANİLYA, DAĞ ÇİLEKLİ VE HİNDİSTAN CEVİZLİ BİTKİSEL KARIŞIM TÜRK KAHVESİ. İÇERİĞİNDEKİ KAFEİN METOBALİZMANIN HIZLANMASINA, L CARNITINE YAĞ YAKIMINI ARTIRMASINA YARDIMCI OLUR. ARA ÖĞÜN İHTİYACINIZI GİDERİR TOKLU HİSSİ VERİR. GÜNDE İKİ YADA ÜÇ FİNCAN İÇİLEBİLİR. Kesinlikle insan vücuda zararı yoktur. "Burcu Erdoğan İnce Organik Goji Berry Kurt Üzümü 300 Gr" ile BURCU ERDOĞAN İNCE GOJİ BERRY 300 GR KURT ÜZÜM ORGANİK BİR ÜRÜNDÜR. VE İÇERİĞİNDEKİ METOBALİZMANIN HIZLANMASINA, YARDIMCI OLUR. ARA ÖĞÜN İHTİYACINIZI GİDERİR TOKLU HİSSİ VERİR. Kesinlikle insan vücuda zararı yoktur. Tüm bu hizmetler, internet sitesi üzerinden sağlanır ve sunulur.

3.4 Sözleme konusu online mağaza hizmetler "Burcu Erdoğan İnce Organik Goji Berry Sirkesi 500 Gr" ürünün organik goji berry sirke ürünü: 350.00 TL, "NATÜRLİCHE SÜS SOFT Naturlıche Süs Soft Form Türk Kahvesi 250 Gr" ürünün Vanilya Bitkisel Karışımlı ürünü: 250.00 TL, "NATÜRLİCHE SÜS SOFT Naturlıche Süs Soft Form Türk Kahvesi 250 Gr" ürünün Hindistan Cevizli Bitkisel Karışımlı ürünü: 250.00 TL, "NATÜRLİCHE SÜS SOFT Naturlıche Süs Soft Form Türk Kahvesi 250 Gr" ürünün Dağ Çilekli Bitkisel Karışımlı ürünü: 250.00 TL, "Burcu Erdoğan İnce Organik Goji Berry Kurt Üzümü 300 Gr" ürünü: 150.00 TL'dir. ALICI tarafından talep girildikten sonra, ücretin bedeli, kargo ücreti Kredi Kartı (Mastercard,Visa, vs) üzerinden ödenebilir. Siparişin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an olup, Kredi Kartı ile yapılan ödemelerde aracı firmanın siparişi onaylaması ile başlar.

Madde 4 – Genel Hükümler:

4.1. ALICI, www.burcuerdoganince.com internet sitesinde, sözleşme konusu hizmetin temel nitelikleri, hizmetin ifasına ilişkin ön bilgiler ve bilgilendirme formunu okuyup, satış fiyatı ve ödeme şekli konusunda bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini kabul eder. Ön bilgiler ve ön bilgilendirme formu üzerinden sipariş verilen hizmetin teyidi; ergin olmayanlar ile ayırtım gücünden yoksun veya kısıtlı erginleri koruması için ticari amaçla verilmektedir.

4.2 Sözleşme konusu hizmet, siparişin işleme alınması tarihinden itibaren anında ALICI’nın site kullanıcı hesabı üzerinden sunulur.

4.3 ALICI, Madde 3’de belirtilen sözleşme konusu hizmetin özellikleri ve satışa ilişkin koşulları ile ilgili tüm bilgileri okuduğunu ve anladığını, bu hizmetin satın alınması için gerekli onayı verdiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

4.5 ALICI, kendisine uygun diyet programlarının oluşturulması ve hizmetten maksimum ölçüde fayda sağlanması için kendisi ile alakalı yaş, kilo, boy, hastalık vs. gibi bilgilerini eksiksiz, tam ve doğru olarak girdiğini kabul, beyan ve taahhüt eder. Aksi halde, ALICI nezdinde diyet programlarının uygulanmasından doğacak her türlü zarardan sadece ALICI sorumlu olacaktır.

4.6 SATICI, sözleşme konusu hizmetin eksiksiz, ALICI tarafından belirtilen bilgi ve hedeflere uygun olarak ifa edilmesinden sorumludur. Sipariş konusu hizmetin yerine getirilmesinin SATICI’nın kusuru olmaksızın imkansızlaşması halinde ALICI’ya hesap bilgileri üzerinden durum bildirilir. Bu takdirde ALICI siparişin iptal edilmesi veya edimin ifasına ilişkin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. ALICI’nın siparişi iptal etmesi halinde hizmetten faydalanamadığı dönem hesaplanarak ödemiş olduğu hizmet bedelinin faydalanamadığı kadarı ödemeyi yaptığı şekilde ve 15 gün içerisinde iade edilir.

4.7 Hizmetin ve ürünün tesliminden sonra ALICI’ya ait kredi kartının ALICI’nın kusurundan kaynaklanan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız ve hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka ve/veya finans kuruluşunun ürün bedelini SATICI’ya ödememesi halinde ALICI’ya hizmetin ifa edilmeye başlanmış olması kaydıyla hizmet bedelinin 15 gün içerisinde ödemesi zorunludur

.

4.8 Sözleşme konusu hizmet, elektronik ortamda anında ifa edilen hizmet niteliğinde olduğundan Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik’in 8. Maddesi gereği aksi kararlaştırılmadıkça ALICI tarafından tüketici sıfatıyla Cayma Hakkının kullanılmayacağı hizmet türlerindendir. Açıklanan nedenlerle Yönetmelik kapsamında cayma hakkına ilişkin olarak yer alan hükümler işbu sözleşme kapsamı dışındadır. Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, kitap, DVD, VCD, CD ve diyet listesi ürünlerinin/hizmetlerinin teslim edildikten sonra iadesi kabul edilmemektedir, bu ürünlerde cayma hakkı kullanılamaz.

4.9 Diyet programları size teslim edilmeden önce sipariş iptali gerçekleştirebilir ve ödemenizi geri alabilirsiniz. Sipariş iptali için 0538 429 01 84 telefon numaramızdan mesai saatleri içinde ulaşın ve siparişi iptal etmek istediğinizi iletin. Bu şekilde diyet listenizi size iletme işlemini durdurabiliriz. Ardından dyt.burcu.erdogan.ince07@gmail.com adresimize e-posta ile kullanıcı adı ve soyadınızı belirterek sipariş iptalini istediğinizi iletiniz. Diyet listeniz elektronik ortamda size teslim edildikten sonra iptal/iade işlemi yapılmaz. Sipariş teslim süreçleri ile ilgili www.burcuerdoganince.com websitesinin kayıtları geçerlidir.

Madde 5 – Yetkili Mahkeme:

5.1 İş bu sözleşme ile ilgili çıkacak ihtilaflarda her yıl Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından ilan edilen değere kadar olan ihtilaflarda alıcı veya satıcının yerleşim yerindeki Tüketici Sorunları Hakem Heyetleri, söz konusu değerin üzerindeki ihtilaflarda ise Antalya İcra daireleri ve Antalya Mahkemeleri yetkilidir.

5.2 Siparişin gerçekleşmesi durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.

bottom of page